Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/themes/rockwell_v1.7.1/freshwork/functions/freshoptions.php on line 33

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /wp-content/themes/rockwell_v1.7.1/freshwork/functions/freshoptions.php on line 33

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /wp-content/themes/rockwell_v1.7.1/freshwork/functions/freshoptions.php on line 34
Ekipa | Zespół Cadillac – Wesela, Studniówki, Bankiety, Imieniny

Ekipa

Zespół powstał w 1989 roku i od tego czasu nieprzerwanie brnie do przodu, wspinając się po szczeblach kariery. Odnieśliśmy sporo sukcesów, graliśmy jako support między innymi przed Piaskiem, Perfektem czy nawet przed taką potęgą jak TSA!

W 2009 roku, w nieco rozszerzonym składzie i pod inną nazwą – Country Fife – wystąpiliśmy na Pikniku Country w Mrągowie, gdzie  zostaliśmy laureatami konkursu!

Ekipę Cadillac’a tworzy czterech sympatycznych wokalistów, którym uśmiech nie schodzi z twarzy 😉

Jarek Gil

To nasz basista i jeden z wokalistów. Jarek dysponuje bardzo oryginalnym głosem, a zaczarowane struny jego basowej gitary uwiodą niejedno ucho 😉


Marek Kieloch

Perkusista i drugi wokalista. Czuje rytm i wie jak rozmawiać z perkusją! To najbardziej doświadczony muzyk w całym zespole – grał już w niejednym zespole i niejedno widział – zawsze potrafi znaleźć wyjście z nawet najbardziej kryzysowej sytuacji.


Zenek Chodorowski

To nasz gitarzysta, który gitarze wierny jest od ponad 30 lat. Wie jak sprawić, żeby gitara zaśpiewała i trudno znaleźć numer, którego w życiu nie grał.


Zenek Czernicki

To drugi Zenek w naszej ekipie – Co dwa Zenki to nie jeden! Zenek od wielu lat gra na klawiszach, chociaż swych sił próbował też w grze na akordeonie.

Razem chłopaki tworzą niepowtarzalną mieszankę talentu i umiejętności, oraz dobrego humoru, którym z reguły tryskają od rana do wieczora.

Dzięki temu, że znają się od lat i niejedno już razem przeszli, potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji.

Graliśmy już na wielu imprezach, bawiliśmy się z różnymi ludźmi – zapewniamy, że Twoi goście nie będą się z nami nudzić, a muzyka z pewnością uprzyjemni im weselną zabawę.

© 2012 Zespół Cadillac Zielona Góra