Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /wp-content/themes/rockwell_v1.7.1/freshwork/functions/freshoptions.php on line 33

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /wp-content/themes/rockwell_v1.7.1/freshwork/functions/freshoptions.php on line 33

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /wp-content/themes/rockwell_v1.7.1/freshwork/functions/freshoptions.php on line 34
Wesela | Zespół Cadillac – Wesela, Studniówki, Bankiety, Imieniny

Wesela

Szukasz zespołu na imprezę? Wesele? Studniówka? Urodziny? Imieniny? Bankiet? Lepiej nie mogłeś trafić!

Zespół Cadillac z powodzeniem od wielu lat obsługuje różnego typu imprezy masowe! W zależności od charakteru imprezy, dostosowujemy repertuar tak, aby jak najlepiej dopasować go do okoliczności towarzyszących zabawie. Muzyka, którą gramy jest rzadziej spotykana na imprezach weselnych. Wywodzimy się z muzyki bluesowej i rockowej więc z przyjemnością zagramy dla Państwa coś z tzw. jajem.

Oczywiście w naszym repertuarze znajdą Państwo również wszystkie „klasyki” weselne. Na życzenie możemy zmienić nie tylko repertuar, lecz także zaaranżować występ koncertowy, aby Waszej imprezie nadać wyjątkowy i niepowtarzalny charakter.

Pomożemy Wam wybrać piosenkę na Wasz pierwszy wspólny taniec
Razem dobierzemy repertuar na całonocną zabawę – dopasujemy się do waszych życzeń. Chcemy by czuli się Państwo jak najlepiej, maksymalnie swobodnie podczas swojego pierwszego, jakże ważnego, weselnego tańca. Możliwe jest także odtworzenie utworu z płyty.

W przerwach, kiedy odpoczywamy – zawsze odtwarzana jest muzyka z płyt, oczywiście istnieje możliwość zaangażowania DJ-a.

Atrakcją która wyróżnia nas spośród innych zespołów, jest fakt, że często schodzimy ze sceny z instrumentami muzycznymi by grać, śpiewać i bawić się pośród i Państwa gośćmi. Taki bezpośredni kontakt tworzy niepowtarzalną i bardzo długo pamiętaną bardzo pozytywną atmosferę. Z naszym zespołem zabawa na pewno się uda – zadbamy o to by żaden z gości się nie nudził i zagramy taką muzykę, która każdego porwie do tańca.

Jako doświadczony zespół weselny, możemy doradzić pewien harmonogram wesela. Wiemy co „działa”, a czego lepiej unikać by nie angażować pary młodej za BARDZO. Przecież i tak będziecie mieli bardzo dużo na głowie.

Choćby oczepiny… organizowane przez nas tak by wciągnąć GOŚCI nie Was, drodzy (jeszcze nie) nowożeńcy.

Nie chcecie oczepin? Nie ma sprawy – nie każdemu się to podoba, w zamian możemy zaproponować inne atrakcje. Wszystko ustalimy na spotkaniu z młodą parą (bądź organizatorem) tak, by nie było żadnych ‘wpadek’ – wszystko musi być w tym dniu zaplanowane i dopięte na ostatni guzik.

Naszą dewizą jest przede wszystkim satysfakcja klienta – zdajemy sobie sprawę z tego, że wesele to wyjątkowy dzień w życiu wielu osób, dla większości niepowtarzalny i jedyny w życiu. Warto zatem zadbać o to, by był to dzień pełen niezapomnianych (pozytywnych oczywiście) wrażeń, dzień radości i świetnej zabawy!

Jest jeszcze jedna bardzo ważna cecha naszej pracy, zazwyczaj obca innym bandom.
My gramy ZAWSZE NA TRZEŹWO
Jako zawodowi muzycy potrafimy się bawić sprawiając Państwu frajdę, a nie problemy. Tak więc mają Państwo gwarancję nieprzerwanie dobrej zabawy do samego końca uroczystości.

Nie chcesz zamawiać przysłowiowego kota w worku? Uważasz, że demo cię nie przekonuje? Zadzwoń i umów się z nami na przesłuchanie – chętnie zaprosimy Cię na próbę naszego bandu 😉

© 2012 Zespół Cadillac Zielona Góra